IV Ethno Camp – Wakacyjny obóz djembe/dundun/afrodance/samba/capoeira/fire UROCZYSKO DYLAKI woj.opolskie 11.07-19.07

Szkoła rytmów Ethnica-Art zaprasza na kolejny wakacyjny plener czyli IV ETHNO CAMP – bębniarski obóz djembe&dundun&afrodance&firewalking&more….

 

W tym roku  nie będzie warsztatów dla całkowicie początkujących, pomimo tego będą dwie grupy zaawansowania. Pierwsza grupa dla osób które grają już na djembe i bębnach basowych dundun co najmniej od roku- zwana dalej “SREBNA”. Druga grupa dla osób które grają już znacznie dłużej niż rok i czują się już dobrze w grze zwłaszcza na bębnach basowych dundun w wersji tradycyjnej z dzwonkami – zwana dalej “ZŁOTA”.

Jakie dokładnie rytmy będę przedstawię bliżej terminu jak już będę wiedział kto się zapisał.  W planach rytmy do wyboru dla “srebrnych” jakie jeszcze nie były na Ethno Campie: Sinte, Diansa, Kodonba, N’donaso,Djina Mansa, Djelidon, Wala Wala, Soliwoulen, Nkoke, Kondonabendunun, Moribayassa (wersja Gberedou). Natomiast dla “złotych”: Dibon (wersja Gberedou), Naniale, Dja, Bolokudani, Nunakabolo.

Warsztatydjembe/dundun poprowadzi moja skromna osoba – Janusz Czarnecki opis: www.ethnica-art.pl

Jak co roku oprócz warsztatów djembe/dundun mamy wór dodatkowych atrakcji w cenie obozu. Oczywiście wszystkie są dla osób które wyrażą chęć uczestnictwa w nich:)

ATRAKCJA nr 1: Tym razem ponieważ bardzo mile wspominacie z II edycji EC spacerowanie po ogniu i w tym roku odbędzie się FIRE WALKING tym razem z innym prowadzącym (info w DYSKUSJI wydarzenia na facebooku ) Jeśli będzie spacerowanie po ogniu to nie może też zabraknąć…atrakcji nr 2

ATRAKCJA nr 2 Taniec z ogniem czyli FIRE DANCE. W tym roku prawdopodobnie będą aż dwa pokazy, jeden wykona w środku tygodnia grupa z teatru MANTIKORA a drugi w któryś z weekendów wykona pokaz tańca ognia oraz bardzo oryginalnej, teatralnej walki mieczami ogniowymi grupa FRATRES IGNIS. Jest to duet przesympatycznych bliźniaków ze śląska. Uczestnictwo w Fire Walking dostępne tylko dla uczestników obozu IV Ethno Camp.

ATRAKCJA nr 3. Brazylijski taniec i sztuka walki w jednym – CAPOEIRA rytm, śpiew,walka, taniec.Warsztaty poprowadzi Marek Spiegolski Espigao z grupy Capoeira Porto de Minas. (info w DYSKUSJI wydarzenia na facebooku)

ATRAKCJA nr 4. Marek poprowadzi też warsztaty gry na brazylijskich bębnach Samba Reggae.Wystąpi też grupa bębniarzy Batala Polska

(info w DYSKUSJI wydarzenia na facebooku)

ATRAKCJA nr 5.Warsztaty tańca afrykańskiego poprowadzi w ostatni weekend Asia Długosz z Opolskiej Akademii Rytmu. Tancerka zespołu Ethno Drums który w ciągu ubiegłych 10 lat podbił nie jedno serce.

ATRAKCJA nr 6 W jeden z dni w środku tygodnia odbędzie się seans relaksacyjny tzw.kąpiel w dźwiękach gongów, mis harfy afrykańskiej i innych instrumentów. Możliwe że połączymy to z spacerem po ogniu i zrobimy tow tym samym dniu aby odpocząć od intensywnego grania w bębny:).

ATRAKCJA nr 7 Warsztaty malarskie, w jeden dzień a może w dwa między warsztatami odbędą się warsztaty malarstwa artystycznego na desce z właścicielem UROCZYSKA panem Januszem Wajrachem. Prace które wykonacie możecie zabrać ze sobą na pamiątkę naszego obozu.

ATRAKCJE nr8…….w przygotowaniu

TERMIN OBOZU 11.07-19.07.2020

MIEJSCE OBOZU.Agroturystyka “Uroczysko” w Dylakach woj. Opolskie ul. Ozimska 75

Jest to przeurocze miejsce które zostało już przetestowane przez naszą szkołę rytmu Ethnica-Art organizując tam naszą imprezę integracyjną. Miejsce pełne magii i cudów. Zdjęcia i obszerniejszy opis znajdziecie w DYSKUSJI wydarzenia.
Mapkahttps://www.google.com/maps/place/Uroczysko.+Agroturystyka/@50.7135082,18.0725552,10.74z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x898f9784bce7ff48!8m2!3d50.7487639!4d18.185838

Odległość do plaży jez. Turawskie Duże 5 km (6 min)
Odległość do plaży jez. Turawskie Średnie 14 km(15 min)
Odległość do plaży jez. Srebrne (Osowiec) 14 km (15 min)
Odległość do większej miejscowości OZIMEK 8 km (9 min)
Odległość do stolicy województwa OPOLA 27 km (38 min)

POSIŁKI
Jeśli chodzi o posiłki to w miejscu noclegu jest kuchnia idealna na śniadania i kolacje ale obiady będziemy zamawiać do wyboru z paru miejsc w okolicy. Kolacje planujemy przy ognisku.Posiłki nie są wliczone w cenę obozu. Info na temat posiłków w postach wydarzenia. Pizzeria i inne lokale gastronomiczne oraz sklepy także czynne w niedziele są w pobliżu. Większa miejscowość gdzie jest dużo marketów OZIMEK znajduje się w odległości 8 km (9min samochodem)

PROGRAM
godz 10.00-12.30 warsztaty grupa SREBRNA
godz 12.30 – 17.00 obiadowanie, plażowanie, kajakowanie, hamakowanie, malarstwo, lekcje indywidualne gry na djembe, dundun, harfa afrykańska – kora, itp itd
godz 17.00-19.30 warsztaty grupa ZŁOTA
godz 19.30 ognisko,kolacja, śpiewy i takie tam.

Pozostałe: W piątek 17.07 odbędą się zamiast porannej grupy warsztaty capoeiry a zamiast wieczornej grupy warsztaty bębnów brazylijskich SAMBA REGGAE oraz pokaz grupy BATALA POLSKA. Warsztaty bębnów brazylijskich jak i pokaz grupy BATALA odbędą się w sali wiejskiej w Dylakach.

W ostatni piątek, sobota i niedziela 17, 18 i 19.07 odbędą się warsztaty tańca afrykańskiego. 3 x 2 godz

W środku tygodnia (wybierzemy dogodny) odbędą się: seans relaksacyjny fire walking oraz fire show i warsztaty malarskie. Bardzo możliwe że w jeden z weekendów odbędzie się drugi raz seans relaksacyjny oraz pokaz fire show.

============================================

CENNIK karnetów z noclegiem:

FULL (djembe/dundun i taniec afrykański 9 dni – 51 godz) 900zł do 14.06 / 1100zł po14.06
Full DRUMING (djembe/dundun 45godz) 800zł do 14.06 / `1000zł po14.06
FULL jedna grupa SREBRNA lub ZŁOTA (9 dni – 22,5 godz) – 600zł do 14.06 / 700zł po14.06

CENNIK bez noclegów (cena noclegu 50zł /1noc/1osoba)

Weekend z bębnami (10 godz) 140zł
Dwa dni z afro dance (6godz) – 70zł
1 warsztat djembe/dundun (2,5 godz) – 40zł
1 warsztat afro dance (2 godz) – 30zł
Niestandardowe zamówienia do uzgodnienia indywidualnie drogą mailową

Atrakcje typu: fire walking, fire dance, seans relaksacyjny, warsztaty malarstwa artystycznego oraz bębny brazylijskie i capoeira są w cenie karnetów z noclegiem. Dla pozostałych każda z atrakcji kosztuje30zł
============================================
WAŻNE
Zanim zapłacisz zaliczkę za obóz proszę wypełnić formularz
Link tutaj
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyGNOJbhmqKVpctOu96Z_pvxxwXaSwGniM94hHAAnPcsiHrg/viewform?usp=sf_link
=============================================

Zapisy na obóz – wpłata zaliczki 300zł do14.06
nr konta na stronie www.ethnica-art.pl
Zapisy na pojedyncze warsztaty bez zaliczki

Po wpłaceniu zaliczki proszę o maila z potwierdzeniem wpłaty
W tytule prosze podać nazwe karnetu oraz imie i nazwisko

Kontakt:
warsztatyethnicaart@gmail.com Pytania można też kierować telefonicznie tel.790 881 317

Organizator: Szkoła Rytmów Ethnica-Art www.ethnica-art.pl